KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

Úvod » OBĽÚBENÉ DIZAJNY

Obľúbené dizajny ihrísk

Vybrali sme pre vás obľúbených 30 dizajnov detských ihrísk s kompletnými náhľadmi na jednotlivé poschodia, z viacerých náhľadov. Tieto dizajny ihrísk sú najžiadanejšie v rokoch 2015 a 2016, pričom výborne poslúžia hlavne:

  1. Začínajúcim podnikateľom v obore služieb pre rodiny, ktorí chcú mať úspešnú a prosperujúcu prevádzku - detskú kaviareň, detskú cukráreň, detskú herňu a iné zariadenie, ktoré zakomponováva detské ihrisko
  1. Majiteľom a prevádzkarom existujúcich prevádzok – barov, reštaurácií, cukrární, penzionov, hotelov, areálov, multifunkčných objektov a centier, ktorí sa chcú výrazne odlíšiť od konkurencie, ponúknuť miesto s kvalitným detským ihriskom a tematickým detským kútikom, kde môže rodina tráviť čas.

Ihriská MICH spadajú do strednej cenovej kategórie, v ktorej značka plánuje aj naďalej zotrvať nakoľko vytvára cenovú líniu dostupnú pre široké spektrum zákazníkov. Naviac umožňuje v daných investičných hladinách zákazníkom využiť dynamickú návratnosť investície, čo má pozitívny dopad na výsledky ich podnikania.

Na základe modernizácie výrobnej techniky a výrobných materiálov dokáže značka produkovať kvalitu s dlhou životnosťou. V dôsledku vylepšujúcej sa kvality ale udržanej strednej cenovej línii vytvára konkurencieschopné ihriská značkám, ktoré sú zamerané na ihriská najvyššej triedy a najvyššej cenovej hladiny. "Podstatnou vecou pre každého podnikateľa je nepochybne návratnosť investície - tá je pri ihriskách MICH omnoho rýchlejšia" (Liu Leur, CEO MICH International), preto hlavným cieľom je zosúladiť stále sa vylepšujúcu kvalitu a pritom zotrvať v dostupných cenách pre široké spektrum zákazníkov, ktorí očakávajú návratnosť investície.


Usporiadať podľa 
Výrobca  

akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt
akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produktKonštrukčné prvky:

1. Konštrukcia – pozinkovaná, galvanizovaná oceľ, hrúbka 48mm.

2. Spojky a spojovacie diely na konštrukciu – oceľové a hliníkové dielce, typizované na konštrukciu. Dvakrát ošetrované pre profesionálny vzhľad a odolnosť voči vonkajším podmienkam /hradza, prach/.

3. Podlahové dosky pre 2,3,4 poschodie – kombinácia drevených 2cm dosiek, potiahnutých molitanom a PVC materiálom, pre maximálnu bezpečnosť, odolnosť aj trvácnosť.

Nosnosť /stabilita konštrukcie sa rovná nosnosti a stabilite stavebného lešenia, po ihrisku sa môžu pohybovať deti aj dospelý.

Bezpečnostné prvky

4. Peny : vonkajšia hrúbka pien 8cm. Kvalitná 1,5 cm hrubá penová výplň, potiahnuté PVC fóliou, ktorá zabraňuje poškodeniu peny a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

5. Siete : pevné a odolné 4 mm hrubé bezpečnostné siete, očká 4x4 cm.

6. Podlaha na prízemnom podlaží : termoizolačný EVA materiál, puzzle systém, rozmer 1 m x 1 m (1m2) x hrúbka 2cm. Na vyšších podlažiach ihriska čalúnená mäkká podlaha poťahovaná hladkým PVC materiálom.

7. Loptičky : 7 cm priemer, odolné plastové loptičky, dlhá životnosrť voči bežnému zaťaženiu v ihrisku, t.j. nárazy, stúpanie, mačkanie...

Komponenty

8. Plastové komponenty a hracie komponenty : vždy zo zdraviu nezávadných materiálov. PVC, rôzne látky, kombinácia plastu, dreva, molitanových výplní a PVC fólií. Všetky materiály sú riadne certifikované, zdraviu nazávadné s dlhou životnosťou pri pravidelnom užívaní ihriska.

9. Trampolíny : profesionálne trampolínové odrazové plochy, špeciálne pružiny s dlhou životnosťou a vysokou nosnosťou, mäkké obvodové mantinely.

10. Iné montážne komponenty : stojky, spojovací materiál, sťahovacie pásky a iné zvládnu vysoký stupeň zaťaženia.

ROZHODUJÚCE DOKUMENTY PRI VÝBERE DODÁVATEĽA: CERTIFIKÁT VÝROBCU

IHRISKÁ MONTOVANÉ BEZ CERTIFIKÁTU VÝROBCU A ZNAČKY NIE SÚ V SÚLADE S EU ŠTANDARDOM. CERTIFIKÁT ZNAČKY VÝROBCU RUČÍ ZA KVALITU, ZDRAVIU NEZÁVADNOSŤ MATERIÁLOV A BEZPEČNOSŤ KONŠTRUKCIE MODELU, KTORÉ KONTROLA VYŽADUJE PREUKÁZAŤ. KVALITNÉ IHRISKO JE DODÁVANÉ S ISO CERTIFIKÁTOM VÝROBY.

STAVBY IHRÍSK IBA Z TUV CERTIFIKÁTOM MÔŽU BYŤ  PREDMETOM KONTROLY A ZASTAVENIA ČINNOSTI,  NAKOĽKO NEDOKLADUJÚ VÝROBNÝ PÔVOD MATERIÁLOV , NESPĹŇAJÚ EN-71 CERTIFIKÁCIU A NEMAJÚ INÉ SÚVISICE DOKLADY VÝROBCU. PRODUKT JE POVINNÝ MAŤ REGISTROVANÉHO VÝROBCU - ZNAČKU A  LABORATÓRNU SPRAVU O NEZÁVADNOSTI MATERIÁLOV. VŠETKY UVEDENÉ KRITÉRIA ZNAČKA MICH A VÝROBCA MICH PLAYGROUND SPĹŇA.