KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

Úvod » Ihriská - motív galaxy

Detské ihriská - galaxy motív

Interiérové ihriská Galaxy

Tematicky ladené ale aj klasické, farebné modely detských ihrísk upravíme podľa veľkosti priestorov a predstáv zákazníka. Ponúkame zákazkovú výrobu detských ihrísk na základe zadania veľkosti, hracieho vybavenia, farebného ladenia, umiestnenia názvu ihriska, maskota či iných požiadaviek.

Ponúkame Vám detské ihriská v klasicky veselých farebných prevedenia a farebných kombináciách, taktiež detské ihriská tematicky ladené. Môžete si vybrať z viacerých motívov alebo si navrhnúť vlastný motív interiérového ihriska ako napr. ihrisko s motívom galay, zoo, zvieratiek, vesmírna stanica, loď, morský svet, rozprávkový svet, pevnosť, džungľa, safari, pirátska loď, dom v korune stromu, detské mestečko či iný námet ihriska podľa Vašej fantázie. Navrhnite si detské ihrisko na mieru alebo vytvorte originálny baby kútik, ktorý preslávi Vašu prevádzku, zvýši obľúbenosť existujúcej kaviarne, podniku alebo Vás výrazne odlíši od konkurencie.

Ihriská na mieru navrhujeme podľa pôdorysu priestorov kde bude ihrisko umiestnené a veľkostných požiadaviek zákazníka. Pripravíme grafický návrh - 3D vizualizáciu interiérového ihriska, zameranie priestorov, úpravu dizajnu ihriska na zákazku, dovoz ihriska a montáž i pravidelný servis ihriska.

V našich detských interiérových ihriskách nájdete okrem šmýkalky, prekážok a loptičkových bazénov aj rôzne prekážky, trampolíny, tunely, tobogány, húpačky, otočné a pohyblivé valce, hracie panely s piškvorkami, preliezkové a prekážkové výlezy, lezecké steny, siete, guličkové strelnice, dráhy pre autíčka, voľne stojace hračky, odrážadlá a veľa iných hracích prvkov, ktoré potešia všetky deti.

Interiérové ihriská a detské kútiky vyrábame na mieru, s úpravami a vylepšeniami podľa priania zákazníkov. Ak máte už priestor na prevádzkovanie, pošlite nám pôdorys alebo špecifikáciu na veľkosť modelu interiérového ihriska a náš realizačný tím Vám vytvorí detské ihrisko na mieru. 3D vizualizáciu projektu Vám zašleme už do 24 hodín.


Usporiadať podľa 
Výrobca  


U nás nájdete interiérové ihriská s motívom hrad / pevnosť, vodný / morský svet, rozprávkový svet / jednoduchý farebný motív a farebné kombinácie, zvieratká / zoo, vesmír / galaxy dizajn, motív pirátska loď, džungľa, detské mestečko i motív safari. Všetky a ešte iné tematické ihriská nájdete v našej ponuke interiérových ihrísk a baby kútikov.