KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

Úvod » IHRISKÁ PRE SENIOROV

Ihriská pre seniorov, outdoor fitness, vonkajšie fitness stroje

Ihriská pre seniorov / Vonkajšie fitparky

Vonkajšie fitness zariadenie sú určené pre seniorov ale aj pre ostatné vekové kategórie od dospievajúcej mládeže s cieľom udržiavať zdravý životný štýl, fyzickú i duševnú vitalitu a zdravie.

Taktiež sú vhodné na rehabilitačné cvičenia na posilňovanie kĺbov a svalov. Vonkajšie fitness stroje sú určené pre projekty ihrísk pre seniorov, fitparkov a vonkajších posilňovní. Exteriérové cvičebné zariadenia sú vhodné pre všetky vekové kategórie od mládeže až po seniorov.

Vonkajšie fitness stroje sú aktívnym športovým doplnkom pre ihriská, parky, športové areály, sídliská, rekreačné zariadenia, hotely, penzióny, kempy a iné. Vonkajšie fitness zariadenia a cvičebné stroje umožňujú precvičenie celého tela. Taktiež vonkajšie fitness zariadenia prispievajú k zvyšovaniu, udržiavaniu i zlepšovaniu zdravotného štýlu a fyzickej kondície.

Dodávame a inštalujeme certifikované vonkajšie fitness zariadenia, vyrobené z kvalitných materiálov. Naše vonkajšie fitness zariadenia sú odolné voči poveternostným podmienkam a zmenám počasia preto slúžia užívateľom celoročne. Vonkajšie fitness stroje možno montovať na všetky typy povrchov a to bez špeciálnych povolení.

Zhoda s bezpečnostnými normami EN1176 a certifikát je súčasťou každej dodávky fitness zariadení.


Usporiadať podľa 
Výrobca