KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Kvalita ihrísk MICH
VÝHODY DETSKÝCH IHRÍSK MICH EUROPE

Investícia do kvalitnej značky

Značka MICH Europe sa v posledných 3 rokoch stala v Európe symbolom pre investične efektívne riešenia úspešných prevádzok detských ihrísk a herní, ktoré zabezpečia prevádzkovateľovi dynamickú a spoľahlivú návratnosť investície.

Aby značka splnila vysoký európsky štandard prešli výrobné materiály, konštrukcia, doplnky a súčiastky testovacími skúškami doloženými výslednou správou, EU certifikáciou a certifikáciou bezpečnosti.

1.Členstov v IAPPA a RAAPA - medzinárodných organizáciách pre zábavný priemysel

Spoločnosť MICH je členom a IAPPA (International Association of Amusement Parks and Attractions) a takisto RAAPA (Russian Association of Amusement Parks and Attractions) od roku 2010

2. Účasť na svetových prestížnych výstavách zábavného priemyslu

Spoločnosť sa zúčastňuje každoročne na hlavných výstavách v Európe, USA i Ázii - značka MICH je každoročne prezentovaná na najväčších výstavách organizácií IAPPA a RAAPA.

kvalita ihrisk

3. Špecializácia spoločnosti na výrobu detských ihrísk

Výhradná špecializácia spoločnosti je dizajn a produkcia detských vnútorných i vonkajších ihrísk, takisto trampolínových zostáv a vonkajších fitness zariadení. Predaj produktov MICH každým rokom stúpa a MICH ihriská nájdete v celej EU, Rusku, USA, v Arabských krajinách a Ázii.

5. MICH - neustály vývoj  a vylepšovanie

Spoločnosť má vlastný projekčný tím, vývojárov, vlastných dizajnérov, výrobné linky a technológiu, servisných technikov a iných špecialistov, ktorí neprestajne pracujú na vylepšovaní ihrísk MICH.

6. Kvalita a dynamická návratnosť investície

Ihriská MICH spadajú do strednej cenovej kategórie, v ktorej značka plánuje aj naďalej zotrvať nakoľko vytvára cenovú líniu dostupnú pre široké spektrum zákazníkov. Naviac umožňuje v daných investičných hladinách zákazníkom využiť dynamickú návratnosť investície, čo má pozitívny dopad na výsledky ich podnikania. Na základe modernizácie výrobnej techniky a výrobných materiálov dokáže značka produkovať kvalitu s dlhou životnosťou. V dôsledku vylepšujúcej sa kvality ale udržanej strednej cenovej línii vytvára konkurencieschopné ihriská značkám, ktoré sú zamerané na ihriská najvyššej triedy a najvyššej cenovej hladiny. "Podstatnou vecou pre každého podnikateľa je nepochybne návratnosť investície - tá je pri ihriskách MICH omnoho rýchlejšia" (Liu Leur, CEO MICH International), preto hlavným cieľom je zosúladiť stále sa vylepšujúcu kvalitu a pritom zotrvať v dostupných cenách pre široké spektrum zákazníkov, ktorí očakávajú návratnosť investície.

7. Certifikácia  a štandardizácia ihrísk pre EU trh

Vzhľadom na vysoké požiadavky EU sú produkty európskej výrobnej divízie MICH modifikované podľa európskych noriem a štandardov. Výrobné materiály, konštrukcia, doplnky a súčiastky prešli testovacími skúškami doloženými výslednou správou, EU certifikáciou a certifikáciou bezpečnosti.

Značka MICH Europe je registrovaná značka detských interiérových ihrísk v súlade s európskymi normami. Ihrisko s certifikátom výrobcu modelu ihriska je základom úspechu prevádzky s detským ihriskom.

Takmer 100 referencii - fungujúcich projektov ihrísk na slovenskom a českom trhu dokumentuje kvalitu značky a potrebnú certifikáciu, ktorá je kontrolovaná úradmi hneď pri iniciálnom otvorení prevádzky. Preto si každý odberateľ v SR aj Českej republike môže byť istý, že jeho ihrisko a jeho komponenty nielen spĺňajú certifikáciu CE, ISO, DIN, SGS, ale jeho produkt je modifikovaný presne podľa požiadaviek našej spoločnosti - na základe dlhodobých skúseností pri montážach, dodávkach aj servisných prácach.

Žiaľ pod vplyvom objavujúcich sa dodávateľov, ktorí zakázníkov oslovujú nápadne lacnými ihriskami tzv. "skladačkami" (ihriská vyskladané z rôzne dostupných materiálov, t.j. ihriská bez certifikátu výrobcu a značky!) sa objavujú čoraz viac oklamaní zákazníci či stroskotané prevádzky. Tieto prípady vytvárajú negatívny dojem z podnikania v tomto obore, preto je dôležité správne zvážiť dodávateľa ihriska. Pri výbere dodávateľa sa treba vyhnúť ihriskám nápadným hlavne nízkou cenou pretože ich materiály zväčša nie sú dokumentované laboratórnou správou o zdravotnej nezávadnosti, skontrolovať dodávateľa či má certifikát registrovanej EU značky a certfikát výrobcu ihriska. Tieto opatrenia eliminujú rozpor so slovenskými či českými kontrolnými orgánmi, ktoré môžu v konečnom dôsledku predlžovať povolenie na otvorenie prevádzky, či takýto druh prevádzky zatvoriť. Vzhľadom na rastúci počet prevádzok s detskými ihriskami sú prevádzky čoraz častejšie kontrolované.

KVALITA MATERIÁLOV IHRÍSK MICH

Konštrukčné prvky

1. Konštrukcia – pozinkovaná, galvanizovaná oceľ, hrúbka 48mm.

2. Spojky a spojovacie diely na konštrukciu – oceľové a hliníkové dielce, typizované na konštrukciu. Dvakrát ošetrované pre profesionálny vzhľad a odolnosť voči vonkajším podmienkam /hradza, prach/.

3. Podlahové dosky pre 2,3,4 poschodie – kombinácia drevených 2cm dosiek, potiahnutých molitanom a PVC materiálom, pre maximálnu bezpečnosť, odolnosť aj trvácnosť.

Nosnosť /stabilita konštrukcie sa rovná nosnosti a stabilite stavebného lešenia, po ihrisku sa môžu pohybovať deti aj dospelý.

Bezpečnostné prvky

4. Peny : vonkajšia hrúbka pien 8cm. Kvalitná 1,5 cm hrubá penová výplň, potiahnuté PVC fóliou, ktorá zabraňuje poškodeniu peny a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

5. Siete : pevné a odolné 4 mm hrubé bezpečnostné siete, očká 4x4 cm.

6. Podlaha na prízemnom podlaží : termoizolačný EVA materiál, puzzle systém, rozmer 1 m x 1 m (1m2) x hrúbka 2cm. Na vyšších podlažiach ihriska čalúnená mäkká podlaha poťahovaná hladkým PVC materiálom.

7. Loptičky : 7 cm priemer, odolné plastové loptičky, dlhá životnosrť voči bežnému zaťaženiu v ihrisku, t.j. nárazy, stúpanie, mačkanie...

Komponenty

8. Plastové komponenty a hracie komponenty : vždy zo zdraviu nezávadných materiálov. PVC, rôzne látky, kombinácia plastu, dreva, molitanových výplní a PVC fólií. Všetky materiály sú riadne certifikované, zdraviu nazávadné s dlhou životnosťou pri pravidelnom užívaní ihriska.

9. Trampolíny : profesionálne trampolínové odrazové plochy, špeciálne pružiny s dlhou životnosťou a vysokou nosnosťou, mäkké obvodové mantinely.

10. Iné montážne komponenty : stojky, spojovací materiál, sťahovacie pásky a iné zvládnu vysoký stupeň zaťaženia.

ROZHODUJÚCE DOKUMENTY PRI VÝBERE DODÁVATEĽA: CERTIFIKÁT VÝROBCU

IHRISKÁ MONTOVANÉ BEZ CERTIFIKÁTU VÝROBCU A ZNAČKY NIE SÚ V SÚLADE S EU ŠTANDARDOM. CERTIFIKÁT ZNAČKY VÝROBCU RUČÍ ZA KVALITU, ZDRAVIU NEZÁVADNOSŤ MATERIÁLOV A BEZPEČNOSŤ KONŠTRUKCIE MODELU, KTORÉ KONTROLA VYŽADUJE PREUKÁZAŤ. KVALITNÉ IHRISKO JE DODÁVANÉ S ISO CERTIFIKÁTOM VÝROBY.

STAVBY IHRÍSK IBA Z TUV CERTIFIKÁTOM MÔŽU BYŤ  PREDMETOM KONTROLY A ZASTAVENIA ČINNOSTI,  NAKOĽKO NEDOKLADUJÚ VÝROBNÝ PÔVOD MATERIÁLOV , NESPĹŇAJÚ EN-71 CERTIFIKÁCIU A NEMAJÚ INÉ SÚVISICE DOKLADY VÝROBCU. PRODUKT JE POVINNÝ MAŤ REGISTROVANÉHO VÝROBCU - ZNAČKU A  LABORATÓRNU SPRAVU O NEZÁVADNOSTI MATERIÁLOV. VŠETKY UVEDENÉ KRITÉRIA ZNAČKA MICH A VÝROBCA MICH PLAYGROUND SPĹŇA.


montaze ihrisk