KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Dizajn ihriska a 3D projekty
UCELENÝ DIZAJN IHRISKA a 3D PROJEKTOVANIE

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA DETSKÉHO IHRISKA

Projekty interiérov vrátane interiérových detských ihrísk a detských herní sa zhotovujú v jednotnom ucelenom dizajne - tak, aby si návštevník zariadenia / užívateľ jedinečnosť priestorov zapamätal a mal chuť sa vrátiť späť. Projektovanie dizajnu ihriska a jeho farebnosť spĺňa očakávanie majiteľa prevádzky aby ihrisko vytváralo a ladilo s celkovým dizajnom a motívom projektu prevádzky.

Detské ihriská MICH sú vyrábané podľa predstáv zákazníka (farebnosť, motív, maskot, tematika, doplnky, hracie prvky, potlač) aby presne zapadli do priestoru.  Všetky komponenty ladia spolu farebne, hracie prvky sú rozmiestnené pravidelne, nevznikajú tzv. hluché miesta kde by deťom chýbali atrakcie či iné zábavné prvky.

Priebeh 3D dizajnovania a projektovania ihriska:

1. zadanie základných parametrov priestoru a vyčlenenie časti pre detské ihrisko

2. zadanie požiadaviek na základné a doplnkové hracie prvky, vybavnie, atrakcie

3. zadanie preferencií farebnosť, motív, maskot

4. zadanie požiadaviek na tematiku ihriska /džungľa, safari, vesmír, vodný svet, detské mestečko a pod./

5. zhotovenie 3D dizajnu a odoslanie zákazníkovi

6. doladenie dizajnu ihriska podľa zákazníkových požiadaviek na úpravu

7. finalizácia projektu a jeho následné odsúhlasenie

Ihriská dodávame vo výbave vyobrazenej na vizualizácii. Ihrisko je dodané vrátane všetkých zobrazených prvkov, hračiek, bezpečnostných pien, termo - izolačnej ihriskovej podlahy, sietí až po guličky v bazéniku. Zákazkové projekty si žiadajte na obchod@detskeherne.sk

Skúsenosti už takmer 100 zrealizovaných projektov referencie, kde nájdete 3D náhľady na ihriská a finálne realizácie, garancia dodaného ihriska podľa 3D návrhu.

3D dizajny ihrisk