KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Výhody investície
VÝHODY INVESTÍCIE DO DETSKÉHO IHRISKA MICH

VÝHODY INVESTOVANIA DO INTERIÉROVÝCH IHRÍSK MICH

Zabezpečujeme komplexné služby: poradenstvo, návrh, plánovanie, grafický dizajn, odbornú montáž, profesionálny servis a ponúkame doplnkový tovar pre interiérové ihriská.

- Možnosť výberu prevedenia ihriska (klasické, tematické a interiérové ihriská na mieru)

- Kvalitné ihriská od najlacnejších a najdostupnejších prevedení

- Množstvo hracích prvkov, preliezok, farebná atraktívnosť: ihriská sú ladené pre radosť detí, dôraz sa kladie na farebnosť, detské motívy, naše detské ihriská majú veľa možností pre aktivity (šmýkačky, tobogany, lezecké steny, prekážky, preliezky, húpačky, siete, guličkové bazény, tunely, trampolíny), detské ihriská majú prepracované technické riešenie ako konštrukcia z galvanickej ocele, dlhá životnosť a odolnosť, minimálna údržba.

- Zabezpečujeme kompletne celý projekt: dizajn, úpravy, výroba, montáž a servis na certifikované interiérové ihriská značky MICH, výrobcu s 12 ročnou tradíciou a niekoľkými medzinárodnými oceneniami. Vďaka vysokej bezpečnosti, prepracovanosti a flexibilite sú ihriská úspešné nielen v rámci EU ale aj USA, Austrálii, Turecku či v Kanade.

- Najdôležitejším prvkom našich detských ihrísk je bezpečnosť, ktorá zahŕňa celkovú štruktúru ihriska od mäkkej podlahy, bezpečnostných pien po obvode celej konštrukcie, bezpečnostných, istiacich sietí na konštrukcii až po pravidelné kontroly hracích prvkov.

- Detské ihriská MICHTM sú navrhnuté odborníkmi a pedagógmi tak, aby detské ihrisko priaznivo vplývalo na rozvoj detskej osobnosti, zručností detí, ich fantáziu či analytické myslenie. Detské ihriská sú dizajnované esteticky, zábavne a farebne tak aby priniesli deťom veľa dobrodružstiev, zážitkov a nových kamarátstiev pri bezpečnej hre s dôrazom na:

• rozvoj pohybových zručností
• kreativita, nápady
• sociálna interakcia, interakcia s novými kamarátmi
• sociálna spoluprácu a zdieľanie
• rozvoj fantázie
• motorických zručností
• analytické myslenie

Naše referencie - fotografie nájdete na našej FaceBook stránke- www.facebook.com/INTERIEROVEIHRISKA.SK

vyroba ihrisk