KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Seriózne jednanie
INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP A SERIÓZNE JEDNANIE

SERIÓZNY PRÍSTUP A PROFESIONÁLNE RIEŠENIA

Navštívte nás osobne v Trenčíne :

Prehliadnite si vzorky materiálov ihrísk na sklade

Peny, loptičky, EVA podlahy, siete, pásky, komponenty, oceľové trubky, spojky držíme vždy skladom v dostatočnom množstve, aby sme mohli zabezpečiť extra služby alebo servis pre našich zákazníkov.

Dajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru priamo u nás v kancelárii

Navštívte nás, prezrite si certifikáty a dokumentáciu, foto z výroby, katalógy, zoberte si domov tlačené katalógy a inšpirujte sa, prejednajte s nami detaily.

Prehliadka ihriska v obchodnom centre

Náš obchodný manažér Vám ukáže priamo 2 ihriská v prevádzkach v obchodnom centre a môžete si všetko pozrieť "naživo" a komunikovať s majiteľom prevádzky.

Nechce sa Vám chodiť do Trenčína, navštívte náš projekt najbližšie ku Vám

Vyžiadajte si referenciu nášho projektu najbližšie ku Vám a navštívte prevádzku, ktorá je najbližšie k Vášmu bydlisku.

Naša spoločnosť má dobré zázemie a všetko potrebné na to, aby sme vedeli vyjsť naším zákazníkom v ústrety - navštívte našu kanceláriu a sklad v Trenčíne, dohodnite si osobné stretnutie s našim obchodným riaditeľom, prezrite si osobne naše projekty, dokumentáciu ihrísk, katalógy, dohodnite si konzultáciu a iné info@detskeherne.sk