KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Výhodné ceny
NAJLEPŠIE CENY IHRÍSK

KVALITNÉ IHRISKÁ STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRIE

Spracujeme Vám cenovú ponuku na mieru

Náš tím Vám spracuje cenovú ponuku na mieru, aby ste sa zmestili do požadovaného rozpočtu - zašlite nám Vaše požiadavky a my spravíme všetko pre dobrý a obojstranne výhodný obchod, lebo ako sa hovorí "cenu zákazník zabudne ihneď po zaplatení, kvalitu si ale zapamätá navždy".

Ponúkame ihriská strednej cenovej kategórie

Pomôžeme spraviť informované rozhodnutie o investícii na základe našich transparentných referenciách a produktovej dokumentácii. 

Cena ihrísk MICH je dostupná a výhodná, nakoľko výrobca je zameraný na ihriská strednej cenovej línie. Značka MICH aj naďalej plánuje zotrvať v tejto cenovej úrovni, nakoľko zlepšovaním kvality ale zachovaním strednej cenovej hladiny má široké spektrum zákazníkov. Ihriská MICH sú konkurencieschopné ihriskám najvyššej cenovej kategórie, avšak cenovo sú určené pre podnikateľov, ktorí očakávajú omnoho rýchlejšiu návratnosť investície. Značka MICH je registrovaná v EU, prešla kontrolou a ako iné svetové značky má pridelené certifikáty potvrdzujúce kvalitu, bezpečnosť a zdraviu nezávadnosť materiálov.

Dynamická návratnosť investície

Značka MICH sa v posledných 3 rokoch stáva v Európe symbolom pre investične efektívne riešenia úspešných prevádzok detských ihrísk a herní, ktoré zabezpečia prevádzkovateľovi dynamickú a spoľahlivú návratnosť investície.

Aby značka splnila vysoký európsky štandard prešli výrobné materiály, konštrukcia, doplnky a súčiastky testovacími skúškami doloženými výslednou správou, EU certifikáciou a certifikáciou bezpečnosti.

Odporúčania pri výbere dodávateľa

Overenie registrovanej značky a obchodného mena výrobcu

Overenie, že kupovaný produkt je skutočne na 100% kompletne vyrobený uvedeným výrobcom a pod konkrétnou značkou - žiadajte vopred kopiu certifikátov, ktorá uvádza meno výrobcu a registrovanej značky. 

Overenie dodávateľa : obchodné meno dodávateľa, overené referencie existujúcich projektov, či sú projekty zverejnené na jeho stránke, či je dodávateľ reálne obchodným zástupcom značky.