KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

Úvod » Ihriská - morský svet

Detské ihriská - morský svet

Interiérové ihriská Morský svet

Vyberte si alebo si navrhnite vlastné tematicky ladené detské ihrisko. Navrhneme Vám interiérové ihrisko na mieru podľa veľkosti priestorov a Vašich predstáv. Ponúkame zákazkovú úpravu detských ihrísk a modelov interiérových ihrísk či už veľkosťou, vnútornou výbavou hracích prvkov, taktiež možnosť umiestnenia firemného loga, tematického obrázku či názvu ihriska podľa požiadaviek.

Ponúkame Vám detské ihriská v jednoduchých farebných prevedenia i farebných kombináciách a taktiež detské ihriská tematicky ladené. Môžete si vybrať z viacerých motívov interiérového ihriska ako napr. ihrisko s motívom morský svet, džungľa, zoo, zvieratká, galaxy, detské mestečko, vesmírna loď, morský svet, rozprávkový svet, pevnosť, safari, pirátska loď, dom v korune stromu alebo iný projekt detského ihriska Vám pripravíme na mieru podľa Vašej požiadavky. Navrhnite si detské ihrisko na mieru alebo vytvorte originálny detský kútik, ktorý preslávi Vašu prevádzku, zvýši obľúbenosť existujúcej kaviarne, podniku alebo Vás výrazne odlíši od konkurencie.

Ihriská na mieru navrhujeme podľa pôdorysu priestorov kde bude ihrisko umiestnené a veľkostných požiadaviek zákazníka. Pripravíme grafický návrh - 3D vizualizáciu interiérového ihriska, zameranie priestorov, úpravu dizajnu ihriska na zákazku, dovoz ihriska a montáž i pravidelný servis ihriska.

V našich detských interiérových ihriskách nájdete okrem šmýkalky, prekážok a loptičkových bazénov aj rôzne prekážky, trampolíny, tunely, tobogány, húpačky, otočné a pohyblivé valce, hracie panely s piškvorkami, preliezkové a prekážkové výlezy, lezecké steny, siete, guličkové strelnice, dráhy pre autíčka, voľne stojace hračky, odrážadlá a veľa iných hracích prvkov, ktoré potešia všetky deti.

Interiérové ihriská a detské kútiky vyrábame na mieru, s úpravami a vylepšeniami podľa priania zákazníkov. Ak máte už priestor na prevádzkovanie, pošlite nám pôdorys alebo špecifikáciu na veľkosť modelu interiérového ihriska a náš realizačný tím Vám vytvorí detské ihrisko na mieru. 3D vizualizáciu projektu Vám zašleme už do 24 hodín.


Usporiadať podľa 
Výrobca  
Vyberte si z našej širokej ponuky detských ihrísk v jednoduchých a veselých farebných prevedeniach alebo interiérových ihrísk s motívom napríklad hrad / pevnosť, vodný / morský svet, rozprávkový svet, zvieratká / zoo, vesmír / galaxy, dizajn pirátska loď, džungľa, detské mestečko alebo motív safari. Všetky veselé ihriská a ďalšie tematické hracie zostavy nájdete v našej ponuke interiérových ihrísk a ihrísk pre najmenších.