KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

O NÁS
VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH IHRÍSK

Výroba ihrísk a výroba detských kútikov

Naša spoločnosť vyrába bezpečné a certifikované detské ihriská a detské kútiky. Špecializujeme sa na výrobu detských ihrísk s certifikáciou a vytvárame detské hracie kútiky na zákazku. Vyrábame detské ihriská na mieru s bohatou výbavou hracích doplnkov: kĺzačky, tobogany, hojdačky, guličkové bazény, preliezačky, lezecké veže, prekážky, dráhy pre autíčka. Taktiež vyrábame a realizujeme vnútorné multifunkčné ihriská a športové ihriská.

Všetky herné prvky sú vyrobené v súlade s EN normami a opatrené zodpovedajúcimi certifikátmi. Špecializujeme sa výhradne na overenú medzinárodnej značku MICH, ktorá potvrdzuje kvalitu, spoľahlivosť aj životnosť výroby ihrísk svojimi realizáciami po celej západnej Európe.
Výroba ihrísk MICH zaisťuje maximálnu bezpečnosť, bohaté vybavenie ihriska, odolnosť herných prvkov, moderné riešenie ihrísk, nápadité aj jednoduché motívy ihrísk, sprievodnú dokumentáciu podľa EN 1176 s certifikáciou TÜV, odolnosť a garanciu. Ponúkame výrobu detských ihrísk na zákazku podľa vašich požiadaviek.

Poskytujeme výrobu ihrísk na zákazku a dodávku ihrísk na kľúč:

  • Predbežná konzultácia
  • Návrh ihriska na mieru
  • 3D vizualizácia ihriska
  • Farebné prevedenie podľa špecifikácie
  • Výroba ihrísk a hracích prvkov
  • Doprava ihriska
  • Montáž a inštalácia ihriska
  • Odovzdanie ihriska k užívaniu vrátane certifikácie, vyhlásenia o zhode a prevádzkového poriadku
  • Kontrola, servis a revízia ihrísk

V našej ponuke výroby ihrísk nájdete nielen ihriská vnútorné ale tiež vonkajšie ihriská, vonkajšie fitnes, vonkajšie posilňovne i ihriská pre seniorov.

Obráťte sa na našu spoločnosť ohľadom výroby detského ihriska alebo výroby detského kútika, ktoré navrhneme presne podľa vašich predstáv. Pre viac informácií alebo objednávku nás neváhajte kontaktovať.

DETSKÉ IHRISKÁ MICH

IHRISKÁ S CERTIFIKÁTOM VÝROBCU A CERTIFIKÁTOM ZNAČKY

- takmer 100 realizovaných projektov v SR a ČR

- ihriská od najlacnejších a najdostupnejších prevedení

- spoľahlivá kvalita s dynamickou návratnosťou investície

- možnosť výberu prevedenia detských ihrísk (klasické, tematické a interiérové ihriská na mieru)

- zabezpečujeme poradenstvo, návrh, plánovanie, grafický dizajn

- zabezpečujeme odbornú montáž a profesionálny servis

- ponúkame doplnkový tovar pre interiérové ihriská (molitanové zostavy, hracie panely, nafukovacie atrakcie, detské kútiky, tobogany, voľne stojace hračky, loptičky do bezéniku a iné.)

- overená bezpečnosť, certifikácia TUV, CE, SGS, DIN

- rôzne cenovo dostupné úrovne

- veľkostné prevedenia a zákazková výroba

- detské motívy a estetický dizajn, farebné prevedenia, možnosť vlastného farebného návrhu

- bohatá herná výbava: šmýkačky, tobogany, lezecké steny, prekážky, preliezky, húpačky, siete, guličkové bazény, tunely, trampolíny, voľne stojace hračky, strelnice, loptičkové fontáhy, hracie panely, kútiky pre najmenších, multi športové ihrisko

- stabilná konštrukcia z galvanickej ocele, ochranné mäkké peny a pevné istiace siete po celom obvode ihriska

- životnosť a odolnosť, jednoduchá údržba

- spoľahlivý výrobca a registrovaná značka. Značka buduje kvalitu. MICH™ značka s overenou kvalitou: Základné informácie