KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Výhody značkových ihrísk
ZNAČKA MICH, ZÁRUKA DODANIA KVALITNÉHO IHRISKA NA KOMERČNÉ VYUŽITIE

CERTIFIKOVANÁ ZNAČKA IHRÍSK NA KOMERČNÉ VYUŽITIE

Sme výhradným obchodným zastúpením značky MICH

Zmluva o výhradnom zastúpení značky MICH od výrobcu MICH Playgrounds Co. Ltd. nám garantuje výhradný, certifikovaný predaj, montáž a servis ihrísk na území SR a ČR.

100% záruka dodania detského ihriska

U nás nájdete garanciu dodania v súlade s odsúhlasenou vizualizáciou. Naviac, ako jediný Vám dokážeme poskytovať aktuálne informácie o priebehu výroby a foto-dokumentáciu, priamo vo výrobe európsky manažment dozerá na výrobné postupy a dodané interiérové ihriská sú produkované podľa najvyšších kritérií EU v oblasti kvalti a bezpečnosti.

Overený dodávateľ detských ihrísk

Takmer 100 realizovaných projektov a uverejnených referencií, možnosť navštívenia nami realizovaných projektov, návšteva našej kancelárie a skladu svedčí o našom overení na trhu a spoľahlivej realizácii projektov. Od navrhnutia vizualizácie, cez výrobu, dodanie, montáž a servis realizujeme očakávania našich zakázníkov a spoľahlivé otvorenie komerčných prevádzok ihrísk. Každé naše ihrisko spĺňa požiadavky kontroly ale i následné kontroly súvislosti s bezpečnosťou, hygienou, požiarnými opatreniami či SOI alebo ČOI z hľadiska EU certifikácií a noriem.

Pri výbere dodávateľa si overte:

- či je dodávateľ autorizovaný zástupca značky a výrobcu ihrísk (zmluva o obchodnom zastúpení a montáži)

- obchodné meno spoločnosti, pod ktorým dodávateľ figuruje či je uvedené zmluvne

- profesionalitu dodávateľa: realizované projekty, webová stránka, FB profil

- certifikácia k dodávaným ihriskám s uvedením značky a výrobcu

- špecifikácia materiálov, kvalita, správu testovacieho európskeho laboratória, s označením výrobcu ihriska a značky dokladujúca nezávadnosť materiálov (všímajte si detaily napr. farba použitej ocele - nespracovaná oceľ a konštrukcia z nej je čierna)

- referencie, realizované projekty, fungujúce prevádzky

- či vizualizácia zodpovedá zrealizovanému projektu

- čo zahŕňa cenová ponuka, ako je ihrisko vybavené či je konštrukcia prázdna alebo vyplnená riadne hracími prvkami, preliezkami, hračkami tak, aby si ihrisko dlhodobo udržalo návštevnosť

- montáž referencie

detsky kutik