KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Nadštandardné služby
NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY

SLUŽBY NA MIERU

Preskladnenie ihriska u nás na sklade

Nerobte si starosti s dočasným preskladnením tovaru u nás, ak ešte nemáte Vaše priestory 100%-ne upravené a nachystané na inštaláciu ihriska - ihrisko si ako náš zákazník preskladníte dočasne v našich skladových priestoroch.

Doprava ihriska priamo k Vám

Dopravu a dovoz dokážeme zabezpečiť aj vlastnými dodávkami, alebo Vám doručenie sprostredkujeme cez zmluvného špeditéra.

Konzultácia

Začínate podnikať s detským ihriskom, pripravili sme pre Vás východiskové informácie o podnikaní s detským ihriskom alebo si dohodnite osobnú konzultáciu.

Grafický návrh a 3D vizualizácia projektu ihriska

Vyhotovíme Vám 3D vizualizáciu detského ihriska z viacerých uhlov, s hracíme doplnkami, farebným prevedením, vybavaním a motívom podľa Vášho zadania. V prípade, že si ihrisko nezakúpite grafické práce spojené s prípravou vizualizácie projektu ihriska na mieru sú spoplatnené.

Marketingové služby pre podporu podnikania s ihriskom

Web dizajn: vytvorenie webovej stránky, jej grafiky, motívu a textu. Zabezpečíme vyhotovenie marketingovej Facebook stranky, Google + profilu či registráciu v on-line katalógoch. Pomôžeme Vám s realizáciu reklamných kampaní. Marketingové služby navrhujeme na mieru podľa potrieb a stanoveného rozpočtu zákazníka.

detske ihrisko