KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Dodacia doba ihriska
DODACIA DOBA IHRÍSK MICH

DETSKÉ IHRISKÁ S DÔRAZOM NA DÔSLEDNOSŤ A KVALITU PROJEKTU

SKLADOVÉ IHRISKÁ K ODBERU IHNEĎ

Detské ihriská skladom sú k odberu ihneď. Zväčša máme skladom ihriská v dizajnoch štandardných modelov, menších a stredných rozmerov /min. 16m2 do 70 m2/, dvojposchodové riešenia s možnosťou prispôsobenia výšky min. 2,7m.

MENŠIE A STREDNÉ PROJEKTY DETSKÝCH IHRÍSK DO 2-3 TÝŽDŇOV

Podľa skladových zásob ponúkame možnosť zhotovenia modelu ihriska menších a stredných rozmerov /min. 16m2 do 70 m2/, s dvoma podlažiami /min. výška od 2,7m/ do 2 max. 3 pracovných týždňov. Ohľadne bližších informácii a spresnenia Vašej požiadavky na návrh modelu nás kontaktujte.

ZÁKAZKOVÉ PROJEKTY DO 6-8 TÝŽDŇOV

Výroba a kvalita vyžaduje adekvátny čas na dokončenie a prípravu zákazkového modelu. Dodacia doba ihrísk dodávaných na zákazku je obvykle 6-8  týždňov od objednania tovaru, čo je štandard u väčšiny výrobcov / dodávateľov, ktorí ponúkajú značkový tovar s kvalitou, životnosťou a spoľahlivosťou. Dôvodom je,  príprava a testovanie konštrukcie vo výrobe, overenie parametrov aby zapadali všetky komponenty a preverenie bezpečnostných prvkov.

Spracovanie objednávok sa riadi metódou FIFO (first in, first out), preto ihriská sú vyrobené a dodané v postupnosti zasebou ako boli objednané. Dodávame ihriská zostrojené na mieru podľa priestorov zákazníka z výroby značkového výrobcu, žiadne nízkonákladové zlepeniny ihrísk, ktoré sa skladajú z komponentov od 3-4 rôznych dodávateľov bez značky a potrebnej dokumentácie.

POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO DODANIE IHRISKA ZÁKAZNÍKOVI

1. zadanie zákazky do výroby

2. zaradenie zákazky do výrobného plánu

3. výroba konštrukcie detského ihriska

4. výroba panelov a jednotlivých dielcov /plasty, prekážky, čalúnenie, hracie prvky/

5. postavenie konštrukcie a umiestnenie prvkov, tzv. skúška správnosti, ktorú robí výroba, aby skontrolovala pevnosť konštrukcie a kompatibilitu doplnkov a hracích prvkov

6. fotodokumentácia zaslaná dodávateľovi a zákazníkovi

7. výpočet množstiev ochranných prvkov /peny, pásky, siete/ a spojovacieho materiálu

8. označenie všetkých dielcov ihriska pod unikátne výrobné číslo

9. demontáž konštrukcie a balenie komponentov do ochranných obalov

10. kompletizácia zákazky a následná špedícia

AKO VÝHRADNÝ ZÁSTUPCA ZNAČKY DODÁVAME IHRISKÁ RÝCHLEJŠIE

Priebeh výroby ako je vyššie uvedené by mala mať každá výrobná spoločnosť, avšak dodacie doby ihrísk iných dodávateľov sa môžu pohybovať medzi 10 -12 týždňami z dôvodu nedostatku skúseností. Nakoľko zastupujeme profesionálneho svetového výrobcu MICH Playgrounds Co. Ltd. dokážeme zákazkové projekty dodať už do 7 týždňov.

KRÁTKA DOBA DODANIA?

Nie je možné ani pre európsku výrobu akokoľvek obísť horeuvedené výrobné postupy, preto kratšie dodacie doby môžu znamenať, že ihrisko je miestna skladačka z rôzne dostupných materiálov. Takéto ihrisko nie je z profesionálnej výroby a nie je registrovanou obchodnou značkou, nemá názov t.j. štítok výrobcu, ktorý je predmetom kontroly miestnych úradov. Taktiež nemá adekvátne certifikáty ihriska určeného pre verejnú prevádzku. Objavujú sa rôzne skupiny montérov, ktorí používajú napríklad lešenie, rôzne poľské plasty a inak pozháňaný materiál aby narýchlo zhotovili tvz. "ihrisko", ktoré je chabé na hracie doplnky a nie je v súlade s EU normami a vôbec nie s bezpečnosťou. Ihriská neprejdú kontrolou hygieny a po výzve SOI alebo ČOI nesplnia dokladové náležitosti v dôsledku čoho je činnosť prevádzky zastavená.

PRI KÚPE IHRISKA ODPORÚČAME:

Overenie registrovanej značky a obchodného mena výrobcu. Doloženie štítku výrobcu k dodanému ihrisku.

Overenie, že kupovaný produkt je skutočne na 100% kompletne vyrobený uvedeným výrobcom a pod konkrétnou značkou - žiadajte vopred kopiu certifikátov, ktorá uvádza meno výrobcu a registrovanej značky. TUV certifikát je nedostačujúci.

Overenie dodávateľa : obchodné meno dodávateľa, overené referencie existujúcich projektov, či sú projekty zverejnené na jeho stránke, či je dodávateľ reálne obchodným zástupcom značky.

Vyvarujte sa predajcom, ktorí lákajú nereálne nízkou cenou, či krátkou dodacou dobou, ponúkajú ihriská lepené a montované z rôzne zohnaných súčiastok a prvkov. Ihriská nemajú dokumentové označenie výrobcu, obchodnú značku, pôvod tovaru, či laboratórne testy nezávadnosti materiálov či iné chýbajúce náležitosti. Tieto ihrísk nie sú v súlade s normami EU, vôbec nie bezpečnosťou a ich využitie na komerčné účely môže byť zastavená kontrolnými úradmi.