KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

» Certifikované ihriská
KOMPLETNÁ CERTIFIKÁCIA DETSKÉHO IHRISKA

CERTIFIKOVANÉ INTERIÉROVÉ IHRISKÁ

Dodávame interiérové ihriská značky MICH™, ktoré spĺňajú dôležité kritériá ako je bezpečnosť, životnosť, kvalita, certifikácia TUV, CE, SGS, TUV Rheinland. Ihriská s certifikátom značky a výrobcu.

Výrobca detských ihrísk MICH™ je aktívny členom medzinárodnej asociácie IAAPA zoskupujúcej všetkých overeným a certifikovaných výrobcov zábavného priemyslu.

1. CE certifikát EN-71

1. Certifikát preukázania zhody s normami EN71-1, EN-71-2, EN71-3 na vybavenie detského ihriska pre všetky modely ihrísk vyrábané spoločnosťou

2. Vzťahuje sa špecificky na dodaný model, typ ihriska. CE certifikát je potrebný pre hygienu, preukazuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov jednotlivých komponentov. Ak ho nemáte, hygiena Vám neodsúhlasí spustenie prevádzky.

Certifikát má platnosť v rámci celej Európskej Únii. Certifikácia je vystavená riadne na značku a výrobcu ihrísk.

K certifikátu je k dispozícii rozšírená správa z Európskeho testovacieho laborátoria dokumentujúca nezávadnosť, bezpečnosť a zloženie materiálov podľa EU predpisov.

2. Certifikát TUV - EN-1176 s prílohami

Európsky certifikát potvrdzujúci bezpečnosť dodaného ihriska podľa platnej normy EN-1176, vydaný Európskou testovacou spoločnosťou TUV Nord, úznávanou na celom svete, kt.vydáva okrem iného aj certifikáciu pre výrobcov ihrísk.

Certifikát preukazuje bezečnosť ihriska v súlade s EN-1176. Certifikát je platný a akceptovaný v celej EU aj USA. Súvisiaca správa o splnení požiadaviek európskych noriem je k dispozícii k nahliadnutiu a v elektronickej podobe.

3. Prehlásenie a potvrdenie výrobcu o zhode s normami a predpismy v anglickom jazyku.

4. Prehlásenie/potvrdenie výrobcu o zhode s normami a predpismy v slovenskom jazyku

5. Certifikát TUV Rheinland

5 stranové vyhodnotenie, kde európska spoločnosť TUV Rheinland overila a potvrdzuje, že výrobca spĺňa najprísnejšie kritériá určované medzinárodnými asociáciami pre výrobu ihrísk a platnosť certifikácie. Taktiež sa v správe č.6350339_P+T, nachádza rozpis exportných území, pričom Európa tvorí 48%.

 

DODATOČNÉ CERTIFIKÁTY K DETSKÝM IHRISKÁM

1. ISO 9001 certifikát výrobcu

ISO potvrdzuje kvalitu výroby a manažovania spoločnosti MICH Playground Co., Ltd.

2. Certifikát IAAPA

Potvrdzuje členstvo výrobnej spoločnosti v Medzinárodnej asociácii zábavných parkov a atrakcií, združujúcu vybraných výrobcov v zábavnom a detskom priemysle, kt.je udelené členstvo na základe prísnych kritérií.

3. Exportná licencia spoločnosti

Na základe exportnej licencie je spoločnosť autorizovaná exportovať do EU, značka je registrovaná a výrobca je overený európskymi úradmi kontroly importu do EU.

Na ihrisku je vždy umiestnené bezpečnostné upozornenie a štítok výrobcu.

certifikovane ihriska

Značka MICH Europe je spoľahlivý výrobca ihrísk pre eúropsky trh o čom svedčia stovky úspešných projektov v rámci európskych krajín: zábavné parky, obchodné centrá, detské centrá, kaviarne, prevádzky a iné. Ako výhradný zástupca značky dodávame ihriská s certifikátom značky a certifikáciou výrobcu.

KVALITNÉ IHRISKO JE DOLOŽENÉ REGISTROVANOU ZNAČKOU A CERTIFIKÁTOM VÝROBCU. IHRISKÁ MONTOVANÉ BEZ CERTIFIKÁTU VÝROBCU A ZNAČKY NIE SÚ V SÚLADE S EU ŠTANDARDOM, NAKOĽKO CERTIFIKÁT ZNAČKY VÝROBCU RUČÍ ZA KVALITU, ZDRAVIU NEZÁVADNOSŤ MATERIÁLOV A BEZPEČNOSŤ KONŠTRUKCIE MODELU, KTORÉ KONTROLA ČASTO VYŽADUJE PREUKÁZAŤ.

TAKTIEŽ KVALITNÉ IHRISKO JE DODÁVANÉ S ISO CERTIFIKÁTOM VÝROBY. STAVBY IHRÍSK BEZ REGISTROVANEJ ZNAČKY VÝROBCU IBA Z TUV CERTIFIKÁTOM MÔŽU BYŤ  PREDMETOM KONTROLY A ZASTAVENIA ČINNOSTI,  NAKOĽKO NEDOKLADUJÚ VÝROBNÝ PÔVOD MATERIÁLOV , NESPĹŇAJÚ EN-71 CERTIFIKÁCIU A NEMAJÚ INÉ SÚVISICE DOKLADY VÝROBCU. PRODUKT JE POVINNÝ MAŤ REGISTROVANÉHO VÝROBCU - ZNAČKU A  LABORATÓRNU SPRAVU O NEZÁVADNOSTI MATERIÁLOV. VŠETKY UVEDENÉ KRITÉRIA ZNAČKA MICH A VÝROBCA MICH PLAYGROUND SPĹŇA.