KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a... arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo... arr3Ochrana voči nekalej súťažiSpoločnosť REATEK, s.r.o. a značka MICH za ochranu spotrebiteľa voči nekalej súťaži   Vážení...

Úvod » NAFUKOVACIE ATRAKCIE

Detské ihriská - atrakcie

VÝROBA - PREDAJ - SERVIS nafukovacích atrakcií a reklamných nafukovacích pútačov.

Prezrite si náš online katalóg nafukovacích atrakcií na www.nafukovacieatrakcie.sk alebo nás kontaktujte pre zaslanie aktuálnych cenových zvýhodnení.

Certifikované detské, športové a súťažné atrakcie na komerčné využitie pre verejnosť. Svojim dizajnom, spracovaním a motívmi spĺňajú požiadavky najnáročnejších zákazníkov. Ponúkame možnosť zákazkovej úpravy farebnosti, potlače i veľkosti.

Naša spoločnosť REATEK, s.r.o., zabezpečuje profesionálnu zákazkovú výrobu, predaj, prenájom a servis nafukovacích atrakcií a reklamy v EU pod značkou REATEK inflatables - všetky nafukovacie atrakcie REATEK spĺňajú bezpečnostnú normu EN-14960.

Taktiež vyrábame nafukovacích maskotov, pútače a iné nafukovacie reklamy a reklamné predmety z CE, DIN, SGS, TUV certifikovaných materiálov na zákazku podľa požiadaviek našich zákazníkov už do 12-15 pracovných dní.

Vyberte si zo širokej ponuky nafukovacích atrakcií, zábavných atrakcíí, športových atrakcií, atrakcií pre deti aj dospelých:

  • - vysoká kvalita a životnosť so zárukovou najlepšej ceny

  • - rýchly záručný aj pozáručný servis pre našich zákazníkov

  • - rýchla dodacia doba 12 - 15 pracovných dní

  • - záruku na vybrané produkty 3 roky ponúkame ako jediný v Strednej Európe